Перепади напруги електроенергії не є чимось рідкісним у помешканнях багатьох українців. Але мало хто знає, як діяти в таких ситуаціях щодо відшкодування збитків пошкодженого майна.

Міністерство охорони здоров’я України затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ) щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Як запобігти масовим пожежам у лісах, на торфовищах і сільгоспугіддях області, обговорили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

На сьогоднішніх установчих зборах усі 9 представників інститутів громадянського суспільства, які попередньо подали заяви, були включені до складу Громадської ради при виконавчому комітеті селищної ради.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода