На виконання окремого доручення командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, до кінця 2018 року на базі Рокитнівського районного військового комісаріату планується створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки.У зв’язку з цим на території військкомату тривають роботи з переобладнання та модернізації службових приміщень, запровадження нових технологій передачі інформації, її збереження та накопичення. 

Мета створення:
1. Створити ефективний місцевий орган військового управління з виконанням функцій щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом та наданням сервісних послуг окремим верствам населення.

2. Впровадити процеси рекрутингу в систему комплектування Збройних Сил України особовим складом.

3. Удосконалити організацію оборонно-мобілізаційної роботи;

4. Забезпечити здійснення заходів щодо ведення територіальної оборони у Рокитнівському районі.

5. Впровадити нову ефективну систему обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов’язаних, резервістів, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил та членів їх сімей.

6. Плідна взаємодія з громадськими організаціями, місцевими громадами, навчальними закладами з питань військово-патріотичної роботи з населенням.

7. Підвищити довіру суспільства до діяльності місцевого органу військового управління, визначити громадську думку одним із основних критеріїв оцінки діяльності територіального центру комплектування та соціальної підтримки, як єдиного ефективного місцевого органу військового управління з виконання функцій щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом та надання сервісних послуг окремим верствам населення, - інформує Рокитнівський РВК.

 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода