Сьогодні відбулося нагородження спортсменів Рокитнівщини за підсумками 2018 року. Точніше, не всіх спортсменів, а майже виключно борців і футболістів. Звичайно, значні досягнення мають наші борці (вільна боротьба і сумо), які завойовують медалі різних гатунків на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Футбол також є одним із пріоритетних видів спорту в районі. По одному представнику були нагороджені призери змагань з тенісу та риболовного спорту. Кошти на грошові сертифікати для чемпіонів та призерів змагань були виділені на сесії районної ради.

На жаль, представників інших видів спорту на сцені районного будинку культури більше не було. 

І, як починає входити в традицію на різних публічних заходах, не міг не внести свою ложку дьогтю один відомий районний "радикал", який дуже похвалив народного депутата від БПП Яніцького, і розкритикував депутата районної ради Анатолія Герасимчука за те, що той мав претензії до синтетичного міні-футбольного поля за півтора мільйони гривень, і що буцімто Герасимчук, як і всі депутати районної ради, не голосує за спорт в районі. А за спорт в районі переживає тільки один-єдиний радикал (навіть не три, які є в раді), якого буцімто ніхто не чує. Звичайно, якщо один правильний, а всі інші ні, то тут уже потрібно ставити діагноз. Але мова не про це.

Тут потрібно дати пояснення жителям району, які можуть стати "жертвами обману" "радикала-крикуна", який на всіх перехрестях кричить, що він за спорт. 

Справа в тому, що грошовими сертифікатами на суму від 500 до 3000 гривень спортсмени нагороджувались завдяки рішенню районної ради від 4 грудня про внесення змін до районного бюджету, зокрема про виділення 40 000 грн на спорт. Проголосували всі депутати, окрім трьох представників Радикальної партії Ляшка (Анатолія Крупенка, Григорія Крупенка, Анатолія Примака), один з яких так голосно сьогодні волав про свої заслуги перед спортсменами району. Це легко перевірити на сайті районної ради, в розділі поіменних голосувань: rokitne-rada.rv.ua

Щодо синтетичного футбольного поля, то депутат райради Анатолій Герасимчук був не проти самого поля, а проти завищеної ціни на нього, і пропонував краще додати трошки коштів та побудувати в якомусь із сіл спортивний зал, подібний до того, який був збудований в Милячі Дубровицького району за 2 млн грн. А не синтетичне поле, на якому не тільки взимку грати ніхто не буде, а й влітку ризиковано грати через жорстке синтетичне покриття та металеву сітку із стовбами за півметра від края поля. 

Щодо завищених цін, то Герасимчук був правий. У НАБУ влітку відкрили кримінальне провадження через скандал із закупівлею футбольного покриття у комерційних дочірніх компаній Федерації футболу України. Більше читайте тут: tsn.ua

Ще про махінації з штучними футбольними полями можна прочитати тут: https://bzns.media

Якщо це дійсно комусь цікаво. Але схоже, деяким депутатам просто подобається піаритись про свої заслуги, вводячи в оману людей і свідомо чи несвідомо підіграючи тим, хто реально обкрадає бюджет. 

Анатолій Герасимчук у відповідь на звинувачення в роботі проти спорту також виступив зі сцени РБК, де нагадав про те, що виділяв власні, а не державні кошти на спортивне спорядження для школярів в селі Березове, Хміль, Біловіж, для районної ДЮСШ, організовував тренування по боксу в селі Біловіж тощо.

А скільки, цікаво, власних коштів виділив на розвиток спорту в районі крикун-радикал? 

Фото сьогоднішні, з того поля за півтора мільйони, яке обіцяв зимою замітати депутат-радикал.

А також скрин протоколу голосування, в тому числі за виділення коштів на преміальні для спортсменів.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода