Жителям району варто утриматися від поїздок до сусідньої Білорусі, оскільки там посилили охорону державного кордону. Рішення про суворіший контроль кордону прийняв Президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє сайт «Белта».

Щоправда, білоруська сторона зазначає, що і людей, і автомобілі вони пропускають у нормальному режимі. А для посилення охорони самого кордону збільшать кількість працівників, а також створять нові формування. Як зазначив голова Державного прикордонного комітету Білорусі Анатолій Лаппо,

 

на даний момент уже сформовані маневрені групи (штати) на українському напрямку. Введено в дію прикордонний пост і прикордонну заставу. Зараз починаємо їх комплектувати особовим складом, озброєнням і технікою, виходити новими штатами на охорону державного кордону. Це посилить наш потенціал.

Як зазначив чиновник, що минулого року збільшився потік через кордон нелегальних мігрантів та наркотиків. Білоруські прикордонники за рік затримали більше 450 кілограмів наркотичних речовин, що в чотири рази більше, ніж роком раніше.

Окрім мігрантів та наркотиків, ще більше білоруси переживають за ввезення на їх територію нелегальної зброї та боєприпасів з України. І тут Лаппо цитує Генпрокурора України Віталія Луценка, який нещодавно в одному із інтерв’ю заявив, що в Україні на руках у народа від 3 до 5 мільйонів нелегальних «стволів», - за інформацією Північ-інфо.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода