Отримувачі субсидії вже з першого березня зможуть отримати гроші для оплати рахунків за лютий. Уряд запустив нову модель монетизації, яка діятиме паралельно з уже запущеною.

За рішенням Кабміну вже в березні ті, хто мають субсидії, отримають їх готівкою за лютий. За цією моделлю монетизації гроші за субсидії виплатять безпосередньо людям.

Ця система монетизації діятиме одночасно з іншою, яку запустили в січні. Отже, людям, які отримують субсидію, у березні виплатять готівку, якою зможуть заплатити по рахункам за лютий і так далі.

Тим, хто отримували субсидію раніше, гроші виплатять через Ощадбанк. Що ж до пенсіонерів, то їм ці виплати прийдуть разом з пенсією. Щоб отримати гроші, треба буде прийти до Ощадбанку з паспортом та ідентифікаційним кодом. Тим, у кого немає персонального рахунку в банку, його відкриють. Саме на цей рахунок прийдуть гроші за субсидію в квітні та травні.

Пенсіонери, які отримують пенсії в інших банках, зможуть забрати виплату в банкоматі цього банку. Якщо пенсійної картки немає взагалі – гроші доставлять поштарі.

Що ж до людей, які вперше отримуватимуть субсидію у 2019, то з ними розраховуватимуться за системою, що діє з 1 січня – розрахунок за комуналку візьме на себе Ощадбанк, а людям виплатять залишок готівкою.

Скільки і яким чином надійде грошей людям, які отримують субсидію з 2018 року, повідомить Укрпошта.

Поки паралельно працюватимуть дві моделі, а у травні, проаналізувавши результати, уряд вибере одну з них для впровадження.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода