09 лютого в спортивному залі Рокитнівської ЗОШ №3 відбувся традиційний турнір з волейболу, присвячений 30-й річниці виводу радянських військ із Афганістану. Організаторами змагань виступили відділ сімї, молоді і спорту Рокитнівська районна, Рокитнівської РДА, та районна організація спілки ветеранів Афганістану. 

Учасників змагань вітали голова районної ради Анатолій Кінчур, голова райдержадміністрації Микола Кушнір, голова Рівненської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Володимир Гурницький, голова Рокитнівської спілки ветеранів Афганістану Василь Панько. 
Участь у турнірі взяло сім команд. Чотири з них представляли нашу Рокитнівщину, прибув також і постійний учасник – команда «Афганець» з міста Сарни та волейбольна дружина з міста Костопіль. Вперше у рокитнівському турнірі взяла участь команда «Портовик» з міста Ізмаїл Одеської області. В цікавій, безкомпромісній грі чемпіонське звання виборола команда «Полісся» Рокитне, друге місце здобув сарненський «Афганець», бронзовими призерами стали волейболісти команди «Портовик» з Ізмаїла. Всі матчі вийшли бойовими, напруженими, сповненими неперевершених емоцій. Глядачі отримали справжню насолоду від чесної, по-справжньому чоловічої боротьби. 
Команда-переможець та призери - нагороджені кубками, грамотами. Також призи одержали найкращі гравці всіх команд-учасниць, а також гравці, кращі у своїх амплуа, - інформує Рокитнівська РДА.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода