З нагоди 30-річниці виводу військ з Афганістану 15 лютого, в Рокитнівському районному будинку культури відбулися урочистості. Привітати воїнів-афганців завітали посадовці району: голова районної ради Анатолій Кінчур, голова райдержадміністрації Микола Кушнір, військовий комісар Рокитнівського РВК Сергій Любий, голова спілки ветеранів Афганістану Василь Панько, також на святі були присутні воїни-інтернаціоналісти, учнівська молодь району, громадськість.

Під час своїх виступів представники влади району звертаючись до тих, хто пройшов горнило Афганської війни, відзначили згуртованість та високу громадянську свідомість "афганського братства" як у мирному житті, так і в захисті України від агресора. 
На зібранні ряд воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій були відзначені грамотами та відзнаками Рокитнівської районної державної адміністрації та Рокитнівської районної ради, Рівненської обласної державної адміністрації.
По закінченні керівники району, учасники бойових дій, представники районних установ, організацій, представники громадськості, духовенства, ЗМІ традиційно поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, - інформує РДА.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода