Для того, щоб повернути переплачені коштизт «Рівнеобленерго», чи переказати їх на рахунок нової компанії «РОЕК», необхідно написати заяву. Чому цей процес не може пройти автоматично, пояснює речник «Рівненобленерго» Алла Ліхачова:

«РОЕК» не є правонаступником «Рівнеобленерго», тому кошти від однієї компанії іншій не можуть бути перераховані автоматично. Так само, як і борги перед «Рівнеобленерго» не перейшли до «РОЕК».

Також, кожен споживач, сплативши кошти на рахунки «Рівнеобленерго» отримав квитанцію, яка є свідченням того, що саме він є власником цих грошових коштів. Тож без особистої згоди і без акту звірки, про те що вона згодна що станом на 1 січня 2019 року у неї такий-то надлишок коштів на рахунку «Рівнеобленерго», ми ці кошти автоматично перевести не можемо. Тому і хочемо щоб споживачі подівали заяву з особистим підписом.

В абонвідділах «Рівнеобенерего» уже є роздруковані заяви. Їх можна заповнити, підписати і залишити у скриньках. Крім того, заяву днями можна буде роздрукувати з сайту «Рівнеобленерго» і уже заповнену відправити поштою або  електронним листом.

Це стосується і абонентів, які помилково сплатили рахунок за січень «Рівнеобленерго» а не компанії «РОЕК», - за інформацією РадіоТрек.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода