15 лютого 2019 року відбулася сесія районної ради, на якій депутати проголосували за призначення директорів Рокитнівської ЗОШ-ліцею та Нетребської ЗОШ. За укладення контракту районної ради з Володимиром Петровичем на сесії районної ради 15 лютого всі присутні депутати проголосували одноголосно. За укладення контракту районної ради з Аллою Іванівною на сесії районної ради 15 лютого проголосували всі присутні депутати, окрім А. Крупенка.

12 лютого у сесійному залі районної ради відбулись другий та третій етапи конкурсу на заміщення вакантної посади директора Нетребської ЗОШ І-ІІ ступенів (перевірка професійної компетентності кандидата шляхом письмового вирішення ситуаційних завдань і заслуховування публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку навчального закладу), за результатами якого Шеремет Аллу Іванівну визначено переможцем конкурсу. 

 

Раніше, 31 січня 2019 року у сесійному залі районної ради відбулись другий та третій етапи конкурсу на заміщення вакантної посади директора Рокитнівського навчально-виховного комплексу школа І-ІІІ ступенів-ліцей Рокитнівської районної ради Рівненської області (перевірка професійної компетентності кандидата шляхом письмового вирішення ситуаційних завдань і заслуховування публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку навчального закладу), за результатами якого Близнюка Володимира Петровича визначено переможцем конкурсу. 

Фото зі сторінки у фейсбуці Рокитнівської районної ради

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода