Торік державні виконавці Рівненської юстиції стягнули майже 80 млн гривень аліментів на користь 18 тисяч дітей.

Однак, цього недостатньо, повідомив директор Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Олексій Воробйов.

Ми маємо вдвічі більші суми стягнення аліментів, ніж за минулі роки. Проте ми бачимо рейтинги по областях.

На жаль, Рівненщина за 2018 у рейтингу областей займає останню позиці. Але загалом - зміни позитивні.

Головна проблема низьких показників - це відсутність складених протоколів на осіб, які понад півроку не платять аліменти своїм дітям, зазначив заступник директора Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Олександр Чорнобай:

Є майже 4000 виконавчих проваджень по заборгованості понад 6 місяців. І відповідно до вимог законодавства на цих боржників необхідно скласти протоколи про адмінправопорушення у вигляді суспільно-корисних робіт.І на жаль чомусь із 4000 проваджень складено лише 695 протоколів. Виникає питання: чому ж понад три тисячі протоколів на злісних боржників не склали?

Найменше протоколів на боржників склали у Сарненському та Млинівському районах.

Основною причиною цьому є непорозуміння у співпраці місцевих органів юстиції, судових інстанцій та правоохоронців, відповів начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції області  Вячеслав  Бедикайло.

А також у селах притягнути боржника до суспільно-корисної праці майже неможливо, бо у сільському бюджеті просто немає коштів на оплату таких робіт.

В результаті засідання посадовці обговорили подальші кроки для вирішення проблем, які виникають під час роботи з боржниками аліментів, зокрема щодо притягнення неплатників до суспільно корисних робіт, - інформує РадіоТрек.

 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода