Фестиваль відбувся за організаційної та фінансової підтримки Рокитнівської районної проспілки працівників освіти (голова Тетяна Ничипорчук). В фестивалі взяли участь освітянські команди району: збірна ОЗНЗ “Рокитнівської ЗОШ I-III ст. № 3» та Томашгородського НВК «Школа I-III ступенів-ліцей»; збірна Карпилівської та Борівської ЗОШ I-III ступенів; збірна команда Рокитнівської НВК школа І ступеня-гімназії та Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів; збірна державних службовців Рокитнівської РДА та районної ради, в яку увійшли: Микола Кушнір, Анатолій Кінчур, Олексій Берташ, Олександр Крупенко, Людмила Пишняк, Леонід Федорович, Олександр Лук'янчук, Олександр Поліченко, Бунько Василь та Віталій Ковальчук. В програмі змагань були наступні види спорту: міні-футбол, волейбол та баскетбол. Змагання виявилися насиченими, практично в кожному виді змагань точилася справжня спортивна боротьба. 

За підсумками: переможцями стала команда службовців Рокитнівської РДА та ради, друге місце - посіла збірна ОЗНЗ “Рокитнівської ЗОШ I-III ст. № 3» та Томашгородського НВК «Школа I-III ступенів, третє місце- за збірною Карпилівської та Борівської ЗОШ I-III ступенів.
За традицією переможцям було вручено кубки та грамоти, кращих гравців відзначено подарунками, - інформує Рокитнівська РДА.

Фото з сайту Рокитнівської РДА

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода