Ще 1 жовтня 2016 року в Україні розпочали видавати паспорт у формі ID-картки та припинили видачу паспорта-книжечки. Однак і надалі чимало вірян відмовляються від такого нововведення та через суд змушують видати паперовий паспорт, розповіла начальник обласного управління Державної міграційної служби України Лілія Драпчинська.

В нас є 77 справ на різних етапах розгляду щодо зобов’язання міграційної служби видати паспорт-книжечку з релігійних переконань. Більшість конфесій  визнають та не заперечують існування ID-карток.

Але є й такі конфесії, які налаштовують свої парафіян на те, що потрібно відмовлятися від таких ID-карток та наполягають на видачі паспорта у формі книжечки. 

Зазначається, що переважно просять зробити такі паспорти у трьох районах: Володимирецькому, Рокитнівському та Рівненському. Звертаються до суду з таким проханням батьки в інтересах неповнолітніх дітей.

До слова, ID-картку для неповнолітніх виготовляють безкоштовно. Дорослим вона коштуватиме 279 гривень. За термінове виготовлення ID-паспорта доведеться заплатити 366 гривень, - за інформацією РадіоТрек.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода