На Рівненщині для проходження тесту зареєструвалися понад п'ять з половиною тисяч учнів.Це менше, ніж половина всіх учасників цьогорічного тестування.

Пункти пробного ЗНО є практично у всіх районах області, загалом їх 35. А на основну сесію їх буде вдвічі більше. І всі вони готові прийняти учнів з обмеженими можливостями.

Більшість учасників випробують свої сили з української мови, зазначив начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти профільного управління Рівненської ОДА Святослав Сидорук: 

 Найбільша кількість учасників здаватимуть пробне ЗНО з української мови - 54950 учасників.

Математику здаватимуть майже 900 осіб.

Приблизно по 700 учасників здаватимуть тестування з історії та іноземної мови.

Заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрій Миляник зазначив, що з кожним роком умови для реєстрації на ЗНО виконуються досконаліше. Цього року, відмовили усього чотирьом учасникам:Причини відмов - це найчастіше неповний комплект документів. Часом там не вистачає підпису або фотографії.

Насправді, відмов у цьому році мізерна кількість у порівнянні з минулими роками. Це свідчить про кращу організованість роботи на місцях - у навчальних закладах.

Для участі у пробному тестуванні учасник повинен мати документ, який підтверджує особу і запрошення. Зазначимо, щоб зареєструватися на основну сесію ЗНО-2019 залишилося обмаль часу. Документи прийматимуть до 25 березня.А тестування триватиме з 21 травня до 13 червня, - за інформацією РадіоТрек.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода