З метою надання школярам особистісно-орієнтованої допомоги у виборі професії, розвитку професійних і пізнавальних інтересів, виявленні схильностей щодо майбутньої кваліфікації викладачі факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки провели зустріч з випускниками навчальних закладів Рокитнівщини. Також, в зустрічі взяли участь голова   голова районної ради Анатолій Кінчур та голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, які до речі є випускниками зазначеного університету.

Випускники отримали загальну інформацію щодо вступної кампанії 2019 року та її особливостей для абітурієнтів спеціальностей 017 «Фізична культура і спорт». 
Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері та заклала основи подальшої співпраці. На початку зустрічі кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спортивно-масової та туристичної роботи Володимир Захожий привітав учнів та викладачів, а також розповів про університет і особливості майбутньої професії. По завершенню зустрічі школярам-випускникам роздали буклети з детальною інформацією, - інформує Рокитнівська РДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода