Відбулося засідання робочої групи по формуванню перспективного плану створення ОТГ в районі. Як відомо, згідно перспективного плану в районі мало бути дві ОТГ - Березівська і Рокитнівська. Але так як утворення ОТГ - справа добровільна, а добровільно Рокитнівська і Березівська ОТГ не утворювалися, то натомість утворилася Старосільська ОТГ. Тому і виникло питання, що робити далі з Березівською ОТГ і які пропонувати Рівненській ОДА зміни до перспективного плану.

Після бурхливого обговорення і резонних пропозицій не приймати рішення спонтанно, фактично саме спонтанно голосами 14 чоловік було прийнято рішення направити в область пропозицію змінити перспективний план утворення ОТГ, а саме: запропонувати в перспективний план створення Рокитнівської, Глиннівської, Карпилівської, Томашгородських ОТГ. 

При тому що депутат обласної ради Валерій Редько пропонував не переносити центр Березівської ОТГ в Глинне, депутат обласної ради Віктор Охремчук пропонував створити Рокитнівську, Глиннівську і Карпилівську ОТГ, голова Томашгородської селищної ради Віктор Аксьонов говорив, що Томашгороду краще бути разом з Рокитним, голова Борівської сільради говорив, що давно за утворення ОТГ в складі Борового, Карпилівки, Кисорич, але є спір між Карпилівкою і Кисоричами, де бути центру громади.

Голова Рокитнівської сільської ради пропонував його сільраду ні до кого не приєднувати, тому що нема ще відповідних законів. Голова Кам'янської сільської ради говорив, що вони обговорюють з Біловізькою сільською радою питання створення Біловізької ОТГ в складі трьох сільрад, включаючи Сновидовицьку, а голів Біловізької, Кисорицької та Березівської сільрад взагалі не було на засіданні.

Депутат районної ради Анатолій Герасимчук нагадав присутнім про попереднє рішення цієї робочої комісії про утворення однієї ОТГ на території району, щоб уникнути спірних питань щодо фінансування центральної лікарні (так як ідуть суди по цьому питанню між Сарнами і Клесовим), ДЮСШ, музичної школи, первинної медицини (зараз уже є небажання приймати ФАПи та амбулаторії Старосільською ОТГ) і привів приклад Олевської ОТГ. 

Але прийняли рішення таке яке прийняли. Як на це відреагують в області - ще питання. 

Підводячи підсумок, можна сказати, що хто хотів об'єднатись - той давно об'єднався і отримав додаткові державні кошти на розвиток своїх населених пунктів, - інформує Наша Рокитнівщина.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода