На Рівненщині перед голосуванням, яке відбудеться вже цієї неділі, перевіряють дільниці. Вже виявили перші недоліки. А правоохоронці попереджають про можливі фальсифікації на виборах, зокрема, із списками померлих мешканців.

В МВС є база всіх померлих за останні роки людей, яку воно отримало від Мін’юсту і якщо буде встановлено факт голосування бюлетенем померлої людини, то той, хто голосував, і той, хто видав бюлетень, цим самим підпишуть собі вирок до в’язниці, застерігають правоохоронці.

За прогнозами МВС, близько 20% виборців, які перебувають в Україні, не візьмуть участь у виборах. З огляду на це в МВС пропонують спостерігачам, довіреним особам кандидатів у президенти рахувати кількість виборців, які прийдуть на дільницю. І якщо виявиться, що кількість бюлетенів у скриньках буде більшою за кількість виборців, які прийшли на голосування, то це означатиме фальсифікацію і потрібно буде написати заяву про це голові дільничної комісії та викликати поліцію для фіксації злочину, пише «Уніан».

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода