Ну що, підіб'ємо підсумки виборів Президента в районі?

1. Перше місце - Зеленський Володимир. Причина - бажання змін, миру, ефект Голобородька. 
 
2. На другому - Юлія Тимошенко. Якщо коротко - ефективно спрацювала місцева команда "Батьківщини" і авторитет її представників в районі. 
 

3. Ляшко. Його третє місце і те, що в деяких селах він став лідером, потребує розбору. Чому? Наприклад, в селах Дубно і Вежиця - там, де людям подарували нові клуби. Але не побудували доріг. Що ще спрацювало? Приїзд Ляшка? А ще, очевидно, ненависть до влади, активно пробуджувана місцевим ляшківцем.

І все рівно людям, що то пустопорожній реальний політичний клоун, підтримувана Ахметовим і Порошенком маріонетка. В районі - підтримувана саме владою, зокрема головою РДА. Приїзд Ляшка радо піарили в соцсітях підлеглі голови РДА керівник культури в районі, та, наприклад, його штабістка в БПП.

А ще, окрім ненависті, - заздрість і цинічне паплюження. Місцевий ляшко розкидався брудними лайливими словами по всіх, хто йому невгодний. І цинічно брехав. І писав позовні заяви з брехливими обвинуваченнями (і це йому все сходило з рук) в суд, поліцію, прокуратуру проти керуючого справами районної ради,виганяючи його з району, проти заступниці голови райради, розкидався образливими словами проти голови райради. І жодного, підкреслюєм, жодного слова проти голови РДА - ні про дороги, ні про бурштин, ні про бочки, ні про що інше. Вислужувався. Щоб погладили по голівці. А голова РДА гладив і будь-де при нагоді публічно підхвалював. Думав, що так він спаплюжить конкурентів і сам отримає своє політичне майбуття в районі. Але не доріс розумом до того, що паплюження влади - воно б'є і по ньому чи не в першу чергу. Бо людям вся влада одинаково противна.

Мабуть, той же Василь Яніцький мав би добре задуматись після цього і над своїми політичними перспективами в районі після такого ганебного провалу, незважаючи на всі його старання вгодити людям, його приїзд в переддень виборів і зустрічі з людьми зі списками на матеріальну допомогу тощо. Політикою ненависті, яка продукується в районі, влада Порошенка в районі сама себе перемогла. Очевидно, що осінню на парламентських виборах в районі БПП отримає заслужений нуль, а ляшківці можуть по інерції бути на рівних з БЮТ, як мінімум - при всьому тому командному потенціалі БЮТ, який є, при підтримці віруючих тощо. Отакий от феномен, вирощений владою і, до речі, владними маріонетками в деяких соціальних групах району.

4. Виходячи з попередньо сказаного, Порошенко на четвертому місці в районі - то ще й забагато. "Це людина, яка переграла сама себе у нахабній жадібності й чванстві" - це слова Олександра Шевченка про Порошенка. Але ми знаємо, що те саме можна сказати про порошенківського ставленика в районі. Одне лице.

5. Досить немало набрали в районі Бойко і Вілкул - регіонали і ставленики олігархів Фірташа і Ахметова. І не кажіть, що хтось цього не знав. І не кажіть про "сєпарів", про війну, про смерті і каліцтва в зоні АТО тощо.

6. Анатолій Гриценко. Мав реальні шанси вийти в другий тур і навіть перемогти. Але робота порохоботів на його паплюження і оббріхування спрацювала. І технологія висунення медведчуківського генерала СБУ Смешка остаточно вибила його з боротьби за президентське крісло. Голоси Смешка - то переважно електоральне поле Гриценка. Опитування перед виборами це чітко показало.

7. Технологія відтягування голосів висуненням клонів спрацювала і по Юлії Тимошенко Юрієм Тимошенко, і по Олександру Шевченку - Ігорем Шевченком. І в нашому районі також. Те, що Олександр Шевченко, українець, реальний практик, християнин, набрав менше голосів ніж Бойко, Вілкул, Ляшко - це також оцінка всім українцям в Україні, в тому числі і рокитнівчанам. І не кажіть, що спрацювало те, що Шевченко буцімто ставленик Коломойського. Чомусь у випадку із Зеленським такий лейбл не спрацював.

Залишається надіятись, що нова команда переможців президентських перегонів вимете з України порох корупції, брехні, фальші, цинізм усіх тих маріонеток, які годуються з руки владних олігархів. Що настане мир в Україні і перестануть владні кровососи на війні заробляти. Що перестануть ділити українців за сортами і місцем проживання. Що перестануть ділити за мовою і вірою. 

Віримо в перемогу Правди і Добра!

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода