Прокурори Рівненщини зафіксували численні порушення з боку поліцейських та лісівників, які «оформляють» підлітків. Зокрема, ті опитували підлітків без участі їх батьків чи педагогів. Такі порушення виявили на Поліссі у Рокитнівському, Березнівському та Костопільському районі.

Минулого року на Рівненщині затримали дев’ять неповнолітніх за вчинення правопорушень. При цьому правоохоронці про затримання підлітків не повідомляли їх батьків, або ж відпускали тих з відділку вночі.

Найчастіше неповнолітні потрапляють до поліції за керування авто без документів, дрібне хуліганство, крадіжки, розпивання алкогольних напоїв у публічних місцях.

Зокрема, прокурори встановили, що упродовж 4 місяців неповнолітній житель Рокитнівського району притягався до адміністративної відповідальності 4 рази, однак на профілактичний облік підрозділом ювенальної превенції не поставлений, а відтак превентивна робота з порушником не проводиться, повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

В результаті перевірки прокурори скасували дві незаконні постанови про притягнення неповнолітніх до відповідальності, - за інформацією ПівнічІнфо.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода