Сьогодні, 3 квітня,  під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рокитнівського району. На порядок денний винесено ряд важливих питань. Особливу увагу зосередили на пожежній безпеці району. Під час засідання обговорили виконання заходів щодо попередження та ліквідації пожеж лісових масивів та сухої трави на території Рокитнівського району.

Начальник Рокитнівського районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Руслан Гордійчук доповів про зростання у весняний період 2019 року на території району кількості пожеж лісових масивів та сухої трави та про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торф’яників і сільгоспугідь у пожежонебезпечний період 2019 року.
Аналіз причин виникнення загорянь показує, що більшість пожеж в природних екосистемах виникають щорічно внаслідок необережного поводження з вогнем. Основними причинами цих пожеж є випалювання сухої рослинності та порушення населенням та працівниками різних господарств заходів пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт.
Більшість земель не обробляється, що в свою чергу спонукає місцеве населення випалювати суху рослинність. В зв’язку з великими поривами вітру та високою температурою пожежі розповсюджуються з високою швидкістю та набувають великих площ. 
Розглянувши питання пожежної безпеки у весняно-літній період з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж в екосистемах району, комісія затвердила план попередження та ліквідації пожеж в лісах, на торфовищах та сільгоспугіддях в районі.
По завершенню засідання комісії були прийняті рішення та дані відповідні доручення. Сільським та селищним радам рекомендовано провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо правил протипожежної безпеки під час весняних польових робіт, - інформує Рокитнівська РДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода