Трошки роздумів. Раз почалася дискусія про обов'язки влади, то давайте розглянемо ще один бік вдячності чи невдячності владі. Тепер зі сторони депутата чи чиновника (стосується не кожного і не всіх). Тому що влада - це не щось безформенно-безлике. Це конкретні люди в органах державної влади чи місцевого самоврядування. Які можуть використовувати надані можливості або навіть особисті зароблені кошти та час на вирішення того чи іншого питання або не використовувати. Бо уявіть собі: ви отримуєте якийсь важель влади в районі, а тут просто купа проблем. В кожному селі. Десь валиться криша дитсадка чи школи, диряві вікна і двері, десь нема електроенергії на цілих вулицях, десь туалета, десь не вистачає приміщень для школи, розбиті дороги і т.д. і т.п. Можна прийти і зразу все вирішити? Ні. Потрібно щось вибирати, якісь пріоритети при завжди обмеженому фінансуванні і величезному при тому тіньовому бізнесу і повальній корупції чи не в усіх сферах, яка кришується всіма родичами корупціонерів в Києві, Рівному та інших місцях. Що при цьому може вирішити просто депутат, або голова сільради, або навіть голова райради, якщо є органи державної служби з різними рівнями підпорядкувань і впливів? 

Що в цій ситуації залишається? Пробивати хоч щось. Робити хоч щось, хоч вибірково. 
І от ти зробив десь щось, і здалося, що люди щось нове отримали. Ти не просиш нагород за свою роботу, відзнак, грамот. Але приходить час оцінки народом діяльності влади - вибори. І раптом виявляється, що саме там, де ти щось старався, в ущерб (збиток) іншим жителям інших сіл, - ти в лиці представника твоєї політичної сили, яка тобі допомагала з вирішенням проблеми твого села, отримуєш нуль, або близько нуля голосів. А люди в твоєму селі, чи в селі, для якого ти щось старався, віддали свої голоси тим, хто не те що палець об палець не вдарили для вирішення проблем села, а ще й зачасту всіма силами противились тому, щоб ти щось допоміг людям. 
Який висновок може зробити чиновник, депутат? Не роби добра - не отримаєш зла? І нафіг його щось робити? А прийдуть вибори - куплю виборців? А поки що поживу для себе і сім'ї? 
А чому? Чи треба не зважати, що люди не вдячні? Треба годити і годити? Чи годити іншим? 
Чи плюнути на все і піти займатися своїм життям і влаштуванням свого благополуччя, коли на тебе вже ніхто не буде звертати уваги і постійно чимось дорікати і вимагати?
А люди хай обирають нових, тих, хто намалює людям красиву картинку, щось пообіцяє, або тих, хто все критикує? Може з тої критики щось і виросте? 
Але, мабуть, що посадиш - те й пожнеш. 
Чи ні?
P.S. В тему чи не в тему. Як ви думаєте, в якій сім'ї виростають кращі діти - в тій, де постійно кричать і криють всіх матом, чи в тій, де не забувають подякувати, відзначити?
Коли людині хочеться робити і творити щось нове і краще - тоді, коли її роботу змішують з г..., чи тоді, коли її достойно оцінять?
В якому випадку і куди буде розвиватись суспільство?

Джерело Наша Рокитнівщина

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода