Гарно виходить у президента розводити українців)

Хотілося написати “хох...в”. Бо інакше важко зрозуміти людей, які так ведуться просто на слова. Багато знайомих, бачу, вже реально готові повбивати одне одного, а не просто порвати чуби, за людину, яка так солодко вміє цинічним бандерівцям вішати лапшу на вуха.

З його і його затятих кумиропоклонників слів виходить так, що тільки завдяки Йому люди стали жити краще (?), що ми уже в Європі (ну майже, ми ж ідемо туди), тільки Він спасає нас від Путіна, Він спас гривню (з 8 до 28), Він короче все, все Він…

Вроді як і не ми 28-й рік уже крокуємо в ту Європу, ніхто до Нього туди не йшов, не наближав її.

Насправді, ми біля порогу Європи стоїмо давно, просячись, схиливши голови і мнучи шапки в руках, але ми їй такі не потрібні. Багато країн там опинилося за цей час, країни Прибалтики влетіли туди з ходу, але не ми. Не буду згадувати про роль усіх президентів в цьому поступу до Європи, нагадаю про попередника – Януковича. Так, Януковича. Хіба хто забув, яка кампанія пропаганди за Європу йшла при ньому? І саме це, що так стрімко летіли туди на всіх парусах, що всі вже думали, що от-от, і коли відбувся різкий тормоз, коли Янукович після розмови з Путіним сказав, що стоп, ми поки що зупинимось, бо не всі умови підходять нам, ми поки що побудемо нейтральними, будемо дружити і з тими, і з тими, то це ж і стало причиною Майдану – що Янукович зупинив свій стрімкий поступ до Європи. Хоча насправді причини були інші, але люди ж виходили з думками саме про Європу.

Більшість українців і зараз не знає справжніх причин Майдану, бо ж народу про це не розказують. Бо кому ж потрібно знати, чому тоді приватні телеканали Фірташа, Пінчука, Коломойського і навіть Ахметова стали рушієм Майдану. А причина банально проста – Янукович відсовував всіх цих людей від кормушки. Фірташ в 2010 році спасав Януковича від ПриБЮТу, від ролі весільного президента в Україні, бо йому потрібно було повернути прибуток від газових потоків в свою кишеню, а невдячний Янукович вирішив не тільки сам сісти на ті потоки, а ще й так пішов від Росії з її газом, що запросив американців добувати сланцевий газ, щоб уже зовсім ніхто в Україні, крім нього, на тому газі не заробляв. Ну хіба що Ахметов в причорноморських шельфах. В Україну прийшли дві бурові платформи, так звані “вишки Бойка”. Хай навіть по таких же схемах, як і в Свинарчука, але вишки для видобування газу. Україна була за крок від того, щоб злізти з газової голки Росії. І тут Майдан.

А тепер скажіть, цинічні бандери, чому Україна за 5 років президентства Порошенка навіть не заїкнулась ніде ні про газ і нафту в причорноморських шельфах, ні про сланцевий газ?

Нагадаю, що в 2012 році той же Юрій Бойко заявляв, що Україна за два роки видобуватиме з Чорного моря більше газу, ніж усі інші країни чорноморського басейну - УНН.

"Ми серйозно зайнялись Чорним морем. У нас відкрито два родовища. У наступному році ми обженемо за рахунок найсучаснішого устаткування Румунію, а через два роки, добуваючи 3 млрд куб. м газу в екваторії Чорного моря, ми вийдемо на перше місце з видобування серед усіх країн, які добувають газ з Чорного моря, і будемо добувати більше, ніж усі вони разом взяті", - говорив тоді Ю. Бойко.

Саме спроба Януковича зробити Україну енергонезалежною від Росії і стала однією із справжніх причин як Майдану, так і відторгнення Криму і війни Росії проти України.

А що зробив Порошенко за 5 років свого президентства, щоб Україна стала енергонезалежною? Нічого. Російський газ купуємо тепер через Європу і з європейськими націнками.

Президент тільки прибаюкує українців казками про Європу, а насправді?

Те саме можна сказати і про реформи, і про так звану децентралізацію, яка внесла хаос і бардак в бюджетне фінансування (окрема тема), і про вирубку лісів, яка набрала катастрофічних темпів, і про бурштин.

І про томос, який без церков Московського патріархату не відбудеться, а їх ніхто і не збирався насправді чіпати, тільки народ місцями збурюється і знову ж таки рве один одному чуби ще й за віру.

Про свинарчуків, автомобільний та інший великий бізнес гаранта в країні агресора, про мінські переговори на чолі з кумом Путіна Медведчуком та про багато чого іншого уже й мовчу.

Смисл говорити, якщо українцям того не треба? Їм подавай кумира, який вміє солодкою патокою слів забивати мізки так, що думати ні про що не треба. Нащо думати, якщо в телевізорі все розказують?

Анатолій Герасимчук

А газ в Одеському родовищі сьогодні вже добуває. Не Україна. Росія:

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода