Відділі у справах молоді та спорту Рокитнівської райдержадміністрації проводиться підбір та направлення дітей (віком від 7 до 18 років), які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до ДПУ «МДЦ «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія) та ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса). 

На даний час в наявності 5 безоплатних путівок на ІV тематичну зміну «Разом заради розвитку» до ДПУ «МДЦ «Артек» (з 08 травня до 28 травня 2019 року) та 4 безоплатні путівки на ІV тематичну зміну «До кришталевих джерел» до ДП «УДЦ «Молода гвардія» (з 07 травня до 27 травня 2019 року).
Оплачується лише проїзд та супровід дітей до МДЦ Артек, УДЦ Молода гвардія та у зворотному напрямку.
Формування груп дітей здійснюється до 26 квітня.
У першочерговому порядку оздоровлюються діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти з інвалідністю; діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах
Додаткова інформація за телефоном: 2 29 83, - за інформацією Рокитнівської РДА.
Веб-сайт дитячого центру «Молода гвардія»: http://moloda-gvardiya.com.ua
Веб-сайт дитячого центру «Артек»: http://artek.ua

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода