У зв’язку із ситуацією яка склалася на території Рокитнівського району внаслідок виникнення масових пожеж лісів, торфовищ та сільгоспугідь у пожежонебезпечний період квітня 2019 року Рокитнівська районна держана адміністрація інформує, що для ліквідації наслідків техногенного і природного характеру на території району працює два десятки техніки. На боротьбу з вогнем залучені 8 спеціальних машин з інших районів області з особовим складом, 3 машини сільських громад, більше 10 одиниць техніки лісових господарств та весь особовий склад Рокитнівської пожежно-рятувальної частини, а також місцеві пожежні дружини.

Боротьба з вогнем велася біля сіл Карпилівка, Глинне, Старе Село, Кам’яне та інших населених пунктів району.
24 квітня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рокитнівського району на якому проаналізовано ситуацію та скоординовано дії по боротьбі з пожежами.
В цей же день близько 22 години відбулася оперативна нарада в селі Березове з підведенням підсумків за день та сплановано робота в нічний час.
Вже сьогодні у 8 год 30 хв відбулася оперативна нарада теж в селі Березове на яків проведений аналіз ситуації та скоординовано дії на день.
Вогнища вдалося локалізувати та проводяться заходи по їх ліквідації.
Направлено звернення до голови обласної державної адміністрації щодо виділення ресурсів з матеріальних резервів області та виділені паливо-мастильні матеріали з резервів району, - за інформацією Рокитнівської РДА.
Шановні Рокитнівчани, ситуація залишається складною, але КОНТРОЛЬОВАНОЮ!
ПРОСИМО ВСІХ, НА ПЕРЕДОДНІ СВЯТ, МАКСИМАЛЬНО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ!
РЕКОМЕНДУЄМО УТРИМАТИСЯ ВІД ВІДВІДУВАНЬ ЛІСІВ ТА РОЗПАЛЮВАНЬ БАГАТЬ!
ПРОСИМО СПРИЯТИ РОБОТІ ЗАГОНІВ ПО ЛІВІДАЦІЇ ПОЖЕЖ НА ТЕРИТОРІЇ СВОГО ПРОЖИВАННЯ!

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода