Сьогодні відбулося урочисте вручення спеціальної техніки для пожежно-рятувальної частини нашого району. Рокитнівський підрозділ ДСНС завітали привітати працівники Головного управління ДСНС України у Рівненській області на чолі з заступником начальника Олександром Мохриком. Всі присутні привітали керівника Рокитнівського підрозділу Руслана Гордійчука та працівників з поповненням сучасною технікою та відзначили, що вона допоможе рятувальникам ефективніше боротися з вогняною стихією. 

Керуючий справами районної ради Анатолій Герасимчук вручив Почесні грамоти Рокитнівської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків та проявлену мужність під час гасіння лісових пожеж на території Рокитнівського району:
1. Бензику Віктору Анатолійовичу – начальник ДПРЧ-10 ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України у Рівненській області, майора служби цивільного захисту;
2. Пахнюку Івану Олександровичу – командира відділення ДПРЧ-10 ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України у Рівненській області, старшого прапорщика служби цивільного захисту;
3. Тимощуку Олександру Миколайовичу – пожежного рятувальника ДПРЧ-10 ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України у Рівненській області, молодшого сержанта служби цивільного захисту.
Після нагороджень та вручень пам’ятних подарунків гостей ознайомили з усіма перевагами сучасного пожежно-рятувального авто, - за інформацією районної ради.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода