Щодня відбувається засідання оперативного штабу з питань надзвичайних ситуацій та проводяться виїзди на місця підтоплень. Рятувальники спільно з органами влади постійно проводять моніторинг рівня води у водоймах Рокитнівщини, а саме в річках: Бунів та Льва. 

Загалом, ситуація по річці Бунів складається наступним чином, рівень води у річці поступово зменшується, рятувальниками району спільно з місцевими жителями проводяться роботи по відкачуванню води з домогосподарств, які постраждали внаслідок негоди.
На річці Льва Осницького водосховища також спостерігається зниження рівня води, проте зазначена річка вийшла з берегів, що призвело до підтоплення дороги місцевого значення між селом Єльне та селом Томашгород (Сехи). Для того щоб вберегти від води село Томашгород, а також штучні споруди - 2 мости і протипаводкову дамбу було прийнято рішення зруйнувати частину білощебеневої дороги місцевого значення між селами Єльне – селище Рокитне та земляний насип її основи, аби зменшити паводкове навантаження на штучні споруди та недопустити підтоплення самого селища Томашгород. Наразі загрози руйнування штучних споруд та підтоплення населеного пункту немає, адже через створений додатковий канал на місці дорожнього насипу вдалось різко знизити рівень води та паводкову нагрузку, а надлишкові маси води відвести в поля за межі населеного пункту. 
Також, враховуючи ситуацію, яка склалася на дорозі місцевого значення між селами Єльно – Томашгород (Сехи), представниками органів місцевого самоврядування спільно з районним керівництвом оглянуто лісову дорогу з села Єльне через Більськ, для підвозу дітей до навчальних закладів та районного центру, поки не вирішиться ситуація відновлення зруйнованої ділянки дороги Єльне – Рокитне.
За інформацією, Рокитнівської філії «Рокитнівський райавтодор» дорожнє покриття після того як зійде вода буде відновлено протягом 2-3 днів. Нині, проводяться підготовчі роботи.
Сьогодні, 20 травня в Рівненській облдержадміністрації відбудеться зустріч представників влади району, а саме: першого заступника голови райдержадміністрації Олексій Берташ, депутата Рівненської обласної ради Віктор Охремчук, сільських голів постраждалих населених пунктів: села Томашгород Володимира Яцкевича, села Рокитне Петра Гончара, селища Рокитне Тетяни Богданець з першим заступником голови Рівненської облдержадміністрації Віталій Ундір, щодо надання компенсації постраждалим від негоди.
В сільських селищних радах, нині створено комісії, які обраховують збитки завданні стихійним явищем, зливою яка пройшла на території району 16-17 травня 2019 року, - за інформацією Рокитнівської РДА.

 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода