Нещодавно в межах реалізації проекту Світового банку обласне управління охорони здоров’я підписало угоду про закупівлю ангіографічного комплексу з німецькою компанією AFS medizintechnik.

Комплекс стане частиною нового серцево-судинного центру, що планують відкрити в Сарненській районній лікарні.

Він обслуговуватиме пацієнтів з північних районів Рівненщини.

Керівник групи консультаційної підтримки проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок розповів, що, відповідно до сучасних медичних протоколів, для того, щоб уникнути небажаних наслідків, медичну допомогу при інфаркті необхідно надавати протягом двох годин:

Зрозуміло, що доставити пацієнта з північних районів області до Рівного протягом цього часу надто складно, а часом і неможливо. Тому ми виступили з ініціативою відкрити аналогічний Рівненському серцево-судинний центр у Сарнах. 

Він також повідомив, що за результатами конкурсних торгів перемогла німецька компанія AFS medizintechnik. Тож вона має 90 днів, аби доставити обладнання до Сарненської районної лікарні.

Нагадаємо, на початку 2018 року в межах проекту Світового банку вже відкрився серцево-судинний центр в Рівненській обласній клінічній лікарні.

За цей час лікування в центрі пройшло близько 2000 пацієнтів.

Джерело РадіоТрек.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода