Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб усі діти росли щасливими, здоровими та радісними, вчилися, займалися улюбленою справою та стали достойними громадянами своєї країни.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в Рокитнівській музичній школі відбулось районне свято «Ми діти твої, Україно!». Завітали привітати малечу району голова райдержадміністрації Микола Кушнір, заступник Рокитнівського селищного голови Валентина Довгаль, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Боровець, начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Ярмошко, представники сільських та селищних рад району.
З вітальними словами до дітей звернулись голова районної державної адміністрації Микола Кушнір, Валентина Довгань, Наталія Ярмошко, Жанна Боровець. Вітаючи дітей голова райдержадміністрації Микола Кушнір побажав всім міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, а також мирного неба над головою.
Від влади району нагороджено Почесними грамотами з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відзначено: Тетяну Маринич (багатодітну маму, за заразкове виховання дітей) та відмінника навчання Олександра Дорошкевича (смт Рокитне).
Для юних жителів Рокитнівщини було організовано святковий концерт, в якому взяли участь художні колективи школи музичної школи, - за інформацією Рокитнівської РДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода