У селищі Рокитне, що на Рівненщині, вже понад століття працює склозавод. Наприкінці травня, після кількамісячної перерви, завод знову запрацював – там встановили нову потужну піч для варіння скла.

Цього ж дня у Рокитному сталася одна важлива подія. Неподалік заводу відкрили новий стадіон розміром 40 на 20 метрів. Його збудували за кошти ПрАТ «Рокитнівський склозавод».

Відкриття стадіону відбулося одразу ж після запуску роботи нової печі на склозаводі. Урочисто перерізали червону стрічку народний депутат України Степан Івахів, Олег Галущак та директор ПрАТ «Рокитнівський склозавод» Леонід Паробочий.

“Цей стадіон – для жителів селища. Тут зможуть займатися безкоштовно усі охочі, але, звісно, все буде організовано. Складемо графік, жителі Рокитного будуть бронювати потрібні їм дати”, – пояснив Леонід Паробочий.

На честь відкриття на стадіоні провели товариський міні-турнір з футболу, в якому взяли участь керівники бізнесів ГК “Континіум”.

“Я вже давно не грав у футбол. Після сьогоднішнього матчу відчув себе юнаком”, – поділився Степан Івахів, команда якого здобула перемогу у турнірі.

Джерело 12 канал.

Фото Максима Шинкара та Юрія Фетисова

Гостям влаштували справжнє свято з нагоди відкриття – зі смаколиками …
… і гарною музикою

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода