В цікавий рупор перетворилася друкована газета "Новини Рокитнівщини". Газета, яка потихеньку втрачає своїх передплатників і опустилася вже до цифри 3659 примірників. Це приблизно стільки, скільки вже має читачів фейсбук-сторінка "Наша Рокитнівщина". 

В публікації від 20 червня, присвяченій сесії районної ради, кореспондента Леоніда Іщука не зацікавили подробиці рішень районної ради про Положення про допомогу постраждалим від стихії, так само як йому було байдуже, які там зміни до бюджету приймала рада. Його аж бігом потягнуло до трибуни послухати, що там розказував районний радикал про Хмільську школу. А що говорив у відповідь на провокативне звернення депутат районної ради Анатолій Герасимчук, і що сказав депутат районної ради Руслан Коханевич - Леонід Іщук "не почув". Він, правда, вибачився перед Коханевичем після публікації, і разом з головним редактором навіть пообіцяли надати можливість відповіді в газеті на поширення наклепу на школу, але сьогодні, 25 червня, концепція змінилася. Мабуть, після відповідної вказівки "зверху".  

"Наша Рокитнівщина" публікує те, що відмовились публікувати "Новини Рокитнівщини":

Дякую за підтримку!

В попередньому номері газети повідомлялося про звернення від представників педколективу Хмільської ЗОШ щодо нездорової морально-психологічної атмосфери у школі, яке оголосив на сесії депутат районної ради Анатолій Крупенко.

Нездорову свою зацікавленість в справах нашої школи Анатолій Крупенко проявляє давно, в тому числі і на сторінках вашої газети. Можливо, через те, що в школі працює його колишній однопартієць і колишній директор школи. На посаді директора я працюю три роки, і всі ці три роки змушений був витримувати чи не щоденну критику чимось невдоволених колишніх керівників школи. Але я хочу заодно їм і подякувати, бо ніщо так не змушує швидко вчитися азам керівництва і входити в курс справи, як наявність конкуренції. Щодо самого звернення, то є і моє відповідне звернення у відповідні органи, і за результатами розгляду будуть зроблені належні висновки. Атмосфера ж у школі – робоча, більшість колективу працює з позитивними настроями, діти отримують відповідні знання.

Проблема є – у тому, що декотрі вчителі останні роки фактично саботують навчальний процес, постійно перебуваючи на лікарняних. Це у нашій школі набуло вже характеру якоїсь епідемії. Наприклад, заступник з виховної роботи і він же вчитель біології, в 2016 році був на лікарняному 8 разів, в 2017 році – 8 разів, в 2018 році – 6 разів, в 2019 році – вже два рази, і це не рахуючи різного виду довідок з медичних закладів. Але боюсь, що проблема не в їхніх хворобах, а в корупції, яка пронизала нашу медичну галузь. Відповідно, діти не отримують належних знань тощо.

Але зараз я хотів би звернути увагу не на це. А на те, як змінилася в кращу сторону наша школа за останні роки. Два роки тому, завдячуючи депутату районної ради Анатолію Герасимчуку та підтримці з боку начальника обласного управління освіти і науки Григорія Таргонського, школа отримала 11 нових комп’ютерів. Завдячуючи голові районної ради Анатолію Кінчуру ми красиво облаштували комп’ютерний клас.

В минулому році ми зробили капітальний ремонт покрівлі школи. Це сталося знову ж таки завдяки в першу чергу зусиллям депутата районної ради Анатолія Герасимчука і депутата обласної ради від УКРОПу Діани Гордійчук, а також за підтримки депутатів районної ради, особливо Григорія Мініча, Віктора Кириловця, Анатолія Кінчура, які неодноразово приїжджали в нашу школу.

Завдяки Діані Гордійчук в цьому році вже виділені кошти з обласного бюджету на облаштування та утеплення фасаду школи. Роботи заплановані на липень-серпень цього року. Завдяки підтримці начальника відділу освіти Рокитнівської РДА Василя Кибукевича чекаємо початку робіт по будівництву внутрішніх вбиралень та доріжки з бруківки до школи. В наших планах є і добудова нових класних приміщень у зв’язку зі зростанням кількості учнів.   

Тому ще раз хотів би подякувати всім тим, хто допомагає і підтримує нашу школу і наших дітей.

Руслан Коханевич,
директор Хмільської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
депутат районної ради 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода