3 липня делегація з Рівненщини з офіційним візитом відвідала м.Столін Республіки Білорусь, яке відзначило День незалежності Республіки Білорусь та 464-ту річницю з дня заснування м. Столін. Делегацію Рівненщини представили: Рокитнівський район - голова райдержадміністрації Микола Кушнір, Дубровицький район - голова райдержадміністрації Петрушко Микола та Здолбунівський район – заступник голови районної ради Олександр Бухало. В офіційних заходах взяли участь також делегації: Республіки Молдова, Німеччини та Росії. 

Святкові заходи відбувалися на головній площі Століна, де розташований районний виконавчий комітет. Представники влади Століна спільно з іноземними делегаціями поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку визволителям Білорусії.
Програма святкування була дуже насиченою і різноманітною. Оскільки у День незалежності Білорусі відзначили 75-ту річницю визволення від нацистських окупантів міста Столін, лейтмотивом заходів було вшанування подвигу ветеранів Другої світової війни, усіх хто віддав життя за свободу і незалежність Білорусі.
Упродовж дня у центральному сквері міста працювали виставки квіткових композицій, картин, виробів умільців, книжкові виставки. 
В рамках перебування на території Республіки Білорусь українська делегація ознайомилася з інфраструктурою міста Столін та побувала у спортивно-оздоровчому комплексі «Аквамарин», де функціонує чудовий басейн, працюють сауна, сучасна більярдна та тренажерні зали. Також, представники української делегації відвідали кінне господарство.
Цього ж дня відбувся міжнародний турнір з футболу ветеранів за участю двох українських команд з Рівненщини: Дубровицької та Сарненської. Змагання завершилися перемогою дубровицьких футболістів, друге місце посіли білоруси, посіли третє місце – сарненчани. За повідомленням Рокитнівської РДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода