На виборах в трьох ОТГ в Рівненській області 30 червня 2019 року найкращий результат серед партій, які приймали участь в цих виборах, показав УКРОП, від якого обрані 15 депутатів місцевих рад.

За результатами голосування на додаткових виборах в Привільненській об'єднаній територіальній громаді Дубенського району кандидати від УКРОПу отримали шість депутатських мандатів. Привільненська сільська ОТГ об’єднує три сільські ради: Привільненську (села Дубрівка, Привільне, Панталія, Черешнівка) та Молодавську (села Молодаво Перше, Молодаво Друге, Молодаво Третє) та Іваннівську (села Іваннє, Бортниця, Зелене, Кривуха, Кліщиха та Лебедянка). Тут проживає 5 тис. 11 осіб.

На виборах, що відбулися у Степанській ОТГ Сарненського району, перемогли 5 висуванців від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». У Степанську селищну ОТГ об’єдналися Степанська селищна рада (селище Степань, села Грушівка, Двірець, Калинівка, Мельниця, Труди) та Кузьмівська сільська рада (села Кузьмівка, Волоша, Підгірник, Яблунька). Тут мешкає 7 тис. 209 осіб. На виборах представники УКРОПу вибороли 5 із 22-х депутатських мандатів.

За результатами місцевих виборів у новоутвореній Бугаївській ОТГ Радивилівського району отримали перемогу 4 кандидати у депутати, які заручилися підтримкою партії «Українське об′єднання патріотів – УКРОП». До складу ради Бугаївської сільської ОТГ входять 14 депутатів. За результатами виборів майже 29% від загальної кількості обранців – висуванці від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

«Вибори в об’єднаних територіальних громадах відзначили високий рівень підтримки та довіри до партії УКРОП. Нам вдалося згуртувати людей, які прагнуть змін у своїх ОТГ та готові ці зміни впроваджувати. Вірю, що вони дбатимуть про громаду», ‒ наголосила голова Рівненської обласної організації УКРОПу, депутат обласної ради, заступник голови бюджетної комісії в облраді Діана Гордійчук.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода