Відсутність свободи слова на тимчасово окупованих територіях є найбільшим викликом для України. В Криму та на Донбасі окупанти відключили національну систему ТБ та радіомовлення. Натомість запрацювало близько півтисячі незаконних частот для ТБ та радіо. Українські онлайн ЗМІ, як і друкована продукція, заборонені.

І той факт, що таким чином Росія ввела тотальну цензуру, фіксують світові експерти, повідомила перша заступниця вітчизняного Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова. Перед зустріччю із переселенцями у Рівному чиновниця говорила з журналістами про маніпуляції поняттям миру.

- Викривлена риторика миру – те, з чим ми зараз живемо. Дійсно, будь-яка соціологія покаже, що запит №1 у суспільстві це припинення війни. У тому, що вона триває звинувачують владу. Але, це не так. Усі чомусь забувають, що Росія розв’язала цю війну.

До речі, нам, Міністерству інформаційної політики, часто радять вводити цензуру, «закручувати гайки» деяким ЗМІ, нести свою пропаганд, так я це робить Росія і вкладає в це мільярди. Я не погоджуюся з цим через одну причину, тому що наслідком цього є абсолютна відсутність критичного мислення. Я матір двох дітей, і дуже боюся, що їм доведеться жити у суспільстві зомбі, - повідомила Еміне Джапарова.

Аби захистити інформаційний простір

Україна натомість продовжує розбудову необхідної інфраструктури на кордоні з окупованим Кримом та на Донбасі. Це створення нових радіочастот та телеканалів.

До слова, Еміне Джапарова закликала українців закордоном слідкувати за державним телеканалом UA|TV. Його транслюють на трьох супутниках у Європі, Азії та Латинській Америці. Канал продукує 35 авторських програм, що висвітлюють усі сфери життя в Україні. 

За повідомленням Рівненської ОДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода