В Рокитнівській РДА обшуки і затримання. Голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір вимагав 300 тисяч доларів за виділення земельних ділянок в межах району та вирішення інших земельних питань.

Затримали його в останній день виконання обов'язків голови РДА на другій частині - 100 тисяч доларів.

Наразі проводяться слідчі дії. За попередніми даними працює ДБР та СБУ під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко: Сьогодні у нас продуктивний день. Разом з Генеральною прокуратурою України та ГВ БКОЗ Управління Служба безпеки України у Рівненській області затримали голову Рокитнівської РДА за те, що зловживаючи довірою підприємця, отримав від нього 110 тисяч доларів США.
Отже, справи такі. 
Слідчі нашого Центрального апарату попередньо встановили, що чиновник незаконно надав в оренду 486 га землі підконтрольному йому приватному підприємству. Земля належала до невитребуваних земельних паїв Сновидовицької та Біловізької сільрад. 
Посадовець ошукав підприємця, переконавши його, що отримати право оренди на ці земельні паї він може лише сплативши 300 тисяч доларів США. У підсумку голова Рокитнівської РДА збільшив свої статки на 110 тисяч доларів. 
Та це не єдине порушення закону з боку чиновника. Річ у тім, що надавати землю в оренду він на той момент вже не мав права по закону. З січня 2019 року ці повноваження було передано сільським радам. 
Посадовця взяли на місці злочину, саме коли він отримував другий транш неправомірної вигоди у сумі 100 тисяч доларів. 
Стежте за оновленнями, повідомлятиму про нові подробиці у справі. 

Джерело сайт «ВСЕ»

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода