Рятувальники Рівненщини розпочнуть ряд заходів, аби запобігти нещасним випадкам, у яких гинуть діти.

Нагадаємо, у середу, 17 липня, у Сарненському районі внаслідок зсуву, тонни піску засипали двох дітей. Одного хлопчика місцеві жителі змогли відкопати самостійно. Його з травмою хребта госпіталізували.

Другу дитину знайшли лише через кілька годин вже мертвою.Тож надзвичайники вирішили провести бесіди і з дітьми, і з їхніми батьками, говорить керівник прес-служби ДСНС області Дмитро Мефльник:Ми будемо проводити профілактичну роботу з дітьми по усій області. Розкажемо про основні правила безпеки під час літніх канікул . Про те, як поводитись біля водойм, у лісі, коли залишились удома одні. Що робити, коли знайшли підозрілі вибухонебезпечні предмети. Активно працюватимемо і у таборах відпочинку.

І, обов'язково, проведемо бесіди з батьками, які виховують твоє і більше дітей. Аби навчити дорослих правилам порятунку у побутових умовах. Наприклад, евакуації під час пожежі.

Тим часом у прес-службі Нацполіції області повідомили, що торік унаслідок небезпечних ігор на піщаних кар’єрах загинула одна дитина, а у 2019 році вже три жертви.Сім’я, у який жив загиблий 11-річний хлопчик, благополучна і там виховують ще чотирьох дітей.

За повідомленням РадіоТрек.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода