Екологи з російського відділення Greenpeace заперечують слова губернатора Красноярського краю Росії Олександра Усса, який заявив, що в регіоні "настав радикальний перелом у боротьбі з вогняною стихією"

За інформацією російського відділення екологічної організації, площа лісових пожеж у Сибіру продовжує зростати, передає Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

За останню добу, за даними екологів, ситуація погіршилася: 6 серпня площа лісових пожеж становила 4,5 мільйона гектарів, в той час як за день до цього – 4,3 мільйона.

У Greenpeace повідомили, що в Сибіру гасять лише 6% пожеж.

Нагадаємо, 29 липня повідомлялося, що у Красноярському краї Росії горить близько 1 млн гектарів лісу, проте вогонь гасять не скрізь.

Через масштабні лісові пожежі в Сибірі, ​​а саме на території Іркутської області, Красноярського краю, у деяких районах Забайкальського краю, Бурятії і Якутії ввели режим надзвичайної ситуації.

31 липня російські літаки МНС нарешті почали гасити лісові пожежі на території Красноярського краю, де горить 1 млн гектарів лісу.

На Росії визнали, що самі винні у шалених пожежах, адже причиною стали недостатні заходи для гасіння вогнищ загоряння.

1 серпня дим від лісових пожеж на Росії дійшов до Аляски і Канади.

4 серпня стало відомо, що площа пожеж на Росії поступово збільшується.

Тим часом на Росії порахували, що Сибір палатиме до осені.

Відомо, що Генпрокуратура Росії виявила факти навмисного підпалу лісів в Іркутській області, щоб приховати незаконні рубки лісу.

Джерело Depo.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода