Триває підготовка загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнівського району до нового навчального року.

На Рокитнівщині розпочався районний огляд стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до нового навчального року. У всіх освітніх установах району проведено поточні ремонти.

Під час об’їзду комісією основна увага звертається на підготовку до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, проведення капітальних та поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, відомчого господарства, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту.

Так зокрема, у Кисорицькій ЗОШ I-III ступенів проводяться завершальні роботи по облаштуванню спортивної зали, встановлено систему водовідведення, також проведено облаштування території бруківкою.

У Рокитнівському ДНЗ № 1 «Теремок» триває ремонт огорожі території садочка, завершиться до початку нового навчального року.

В дошкільному навчальному закладі № 2 «Струмочок» смт Рокитне завершуються роботи з облаштування покрівлі металочерепицею та облаштування водовідведення та карнизів даху.

У Сновидовицькій ЗОШ I-III ступенів тривають капітальні роботи системи опалення (котельні) та облаштування зовнішнього фасаду навчального закладу.

В Осницькій ЗОШ I-II ступенів завершено капітальний ремонт. На даний час залишилось перекрити дах їдальні, для чого необхідно виділити додаткові кошти.

У Хмільській ЗОШ проводяться роботи по перекриттю даху металочерепицею, також ведуться роботи по облаштуванню фасаду школи.

Завершуються роботи з облаштування внутрішніх вбиралень Біловізького ДНЗ «Струмочок».

Також, в рамках проекту «Нова українська школа» в навчальні заклади району завезено парти та стільці для першокласників. Закуплено комп’ютерну техніку для вчителів та учнів молодших класів (ноутбуки, БФП, ламінатор). Планується закупити наочні матеріалів для першокласників для якісного надання освітніх послуг.

Нині, проводяться роботи по виготовленню ПКД для будівництва та облаштування внутрішніх вбиралень в 20 навчальних закладах району (облаштування та капітальний ремонт).

Однак, слід зауважити, що до початку нового навчального року планується закупити комп’ютерні комплекси для загальноосвітніх навчальних закладів району, кошти на які виділенні з дежбюджету в суммі близько 1 млн.грн.

Загалом, підготовка навчальних закладів до початку нового навчального року триває. Підсумки огляду будуть підведені на районній освітянській конференції.

 За повідомленням Рокитнівської РДА.
 
 

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода