Сьогодні, 29 серпня вшанували пам’ять загиблих захисників України у Іловайському «котлі». Люди зібралися біля Стелли Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО... Серед присутніх представники влади, учасники антитерористичної операції, побратими, яким вдалось вийти з оточення, активісти, громадськість. Кожен, хто бажав, мав змогу висловитися й подякувати бійцям за їх подвиг. 

До слова стали й бійці АТО, які брали участь у боях під Іловайськом. Всі разом розуміють важливість подвигу загиблих бійців і те, що жертвуючи власними життями, вони роблять великий крок на шляху до перемоги України в неоголошеній війні й затвердженні миру і свободи нашої держави. Також, представники Рокитнівської спілки учасників бойових дій та АТО «УВО» вручили матерям загиблих героїв «премії».
Пам’ять загиблих воїнів вшанували «хвилиною мовчання» та покладанням квітів до Стелли Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО…

Згідно з даними Національного військово-історичного музею, у боях 7—31 серпня 2014 року полягло 368 українських бійців, 18 вважаються зниклими безвісти. Рокитнівщина також втратила бійця в Іловайському "котлі" - Петра Більця. Вічна пам'ять Героям! За повідомленням Рокитнівської РДА.

Фото з сайту районної ради

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода