Сьогодні, 6 вересня, заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупенко провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств установ, організацій району. Відкриваючи зібрання, Олександр Крупенко, відмітив, що питання стану готовності об’єктів соціального сфери до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій. І сьогодні кожен керівник несе відповідальність за свої об’єкти, підготовку відповідних актів перевірки, стан профілактичних робіт по підготовці до опалювального сезону.

Також, під час наради наголосили на виконанні та своєчасному випробуванні та налагодженні опалювальних систем, заміні аварійних ділянок, перевірці стану димових та вентиляційних каналів, теплових котлів, контрольно-вимірювальних приладів, приведення у відповідність до рекомендованих норм теплоізоляційних систем та інше. Обговорено проблемні питання, які потребують вирішення для сталого проходження опалювального сезону.
За результатами наради надано ряд доручень для виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду. За інформацією Рокитнівської РДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода