У військових комісаріатах Рівненщини вже розпочалась підготовка до осіннього призову 2019 року. Призовна кампанія триватиме з 1 жовтня до 31 грудня 2019 року, тобто 3 місяці.

Згідно з чинним законодавством, сповіщатимуть громадян призовного віку. Перед направленням до військових частин призовники пройдуть навчання на полігонах і навчальних центрах ЗСУ. У зону проведення ООС призовники направлятися не будуть.

У випадку неявки — призовнику загрожує адміністративна відповідальність, а саме накладення штрафу у розмірі від п’яти до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Минулої призовної кампанії з 15 тисяч осіб не з'явилось 2,5 тисячі. З них 48 ухилилось від проходження служби. Це ті,хто отримали рішення районних призовних комісій, повістки на відправку і не з'явились. Наразі 6 таких призовників засудженні від 1 до 3 років умовного терміну з відтермінуванням.

Зазначимо, чергова неявка до військового комісаріату у десятиденний термін з моменту настання призову тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. А ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу карається обмеженням волі терміном до 3 років.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода