На Рівненщині проходить акція протесту проти транспортування російського вугілля територією України. Кілька десятків ексдобровольців війни на Донбасі оголосили блокаду вагонам, які начебто прибули з Росії.

Один із організаторів акції керівник Об'єднання добровольців Рівненщини Роман Коваль розповідає, що вагони з російським вугіллям днями справді виявили на сарненському залізниченому вокзалі. Їх там майже півтори сотні, каже Роман Коваль:

В Сарнах ми знайшли 132 вагони з російським вугіллям. «Русские железные дороги» там в них є така відмітка. Найцікавіше, що документи на вугілля з Гомеля, Білорусь. Але в них в Білорусі немає басейнів і шахт. Це може бути з Росії, або з окупованого Донбасу. Тоді ж за що воювали наші хлопці, якщо ми далі продовжуємо торгувати з РФ.

Нацполіцію Рівненщини про акцію повідомили. Правоохоронці нині перебувають на місці події, аби недопустити правопорушень.

Активісти своєю чергою шукатимуть російські вагони також у Здолбунові та Рівному. Днями подібну блокаду робили у Соснівці на Львівщині. Активісти також знайшли вагони з вугіллям, які можуть мати російське походження.

Мета активістів - недопустити постачання російського вугілля в Україну та через територію України. Самі вони проводять власне розслідування щодо цього та чекають на реакцію влади.

Джерело РадіоТрек

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода