Кілька місяців тому компанія «Kronospan» задекларувала намір інвестувати в економіку Рівненської області більше 200 мільйонів євро. А це майже 200 прямих та 2000 непрямих робочих місць із заробітною платою 15-18 тисяч гривень на місяць.

«Kronospan» є важливим інвестором для економіки Рівненщини. Окрім прямих вкладень, це ще додатково більше 300-400 мільйонів гривень податків і зборів щорічно. Тому від обласної адміністрації інвестор отримає повне сприяння до запуску. Відсьогодні співпраця з ними виходить на новий рівень. Разом розробили «дорожню карту» реалізації інвестпроекту, визначили кураторів, які займатимуться питаннями державного регулювання», - зазначив Віталій Коваль.

Сучаснийзавод «Kronospan» з виробництва плити ДСП розташується на території непрацюючих Рівненського ливарного заводу (РЛЗ) та Рівненського заводу тракторних агрегатів (РЗТА) у селі Городок Рівненського району. Зараз там проводяться роботи з підготовки технологічного майданчика.

Нагадаємо, «Kronospan» – світовий лідер у галузі виробництва високоякісних деревинних плит і суміжної продукції. Сьогодні це понад 40 виробничих заводів у 30 країнах Європи, Азії та США. За інформацією Рівненської ОДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода