ЗМІ починають підбивати підсумки депутатської роботи новообраних депутатів. Деякі з них уже встигли скандально засвітитися. Наприклад, народний депутат від партії «Слуга народу» по Сарненському округу №156 Сергій Литвиненко, якого журналісти одним з перших спіймали на кнопкодавстві, під час засідання сесії Верховної Ради планував також застілля з горілкою і шашликами. «Сьогодні буду, поставте пару патронів у морозиловку сльози пшеничної. Може, якогось шашлику, томатів, хлібця. У вірмен реберця є, може», – написав Литвиненко в своєму телефоні на сесії 20 вересня.

Також журналісти уже відмітили, в що обуті та які телефони мають рівненські депутати. А також відслідковуються дані про голосування депутатів та про те, кого вони собі беруть помічниками-консультантами. 

Ну що ж, коротко підведемо підсумки і по депутату від округу №155 (куди входить і Рокитнівський район) М'ялику Віктору Ничипоровичу. На вибори йшов він самовисуванцем. Дата набуття депутатських повноважень - 29 серпня 2019 року. На виборах його підтримувала "Батьківщина", але у фракцію "Батьківщини" М'ялик не пішов, став натомість членом депутатської групи "За майбутнє", в яку входять 23 депутати, зокрема такі як Віктор Балога, Ігор Палиця, Олександр Герега, Ігор Гузь та інші. Групу очолюють Тарас Батенко (голова партіі УКРОП) та Віктор Бондар (екс-голова партіі "Відродження").

Віктор М'ялик став членом Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування - близького йому по його фаху його діяльності у будівництві. 

За даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи Віктор М'ялик був присутній на всіх пленарних засіданнях Верховної Ради України, за даними письмової реєстрації - пропустив два засідання. За даний час не мав жодного виступу, не надав жодного депутатського запиту, не подав жодної пропозиції чи законопроекту. За більшість рішень голосував "за", по деяких утримувався або не голосував. Наприклад, утримався від голосування за включення до порядку денного проекту Постанови щодо додаткових підстав дострокового припинення депутатських повноважень ("за" проголосували 279 депутатів), утримався від голосування за проект Закону про особливу процедуру усунення Президента з поста (імпічмент) (проголосували 245 депутатів), не голосував за проект Закону про внесення змін до Регламенту щодо запровадження електронного документообігу ("за" - 270) тощо.

За цей час влаштував на роботу за строковим трудовим договором на постійній основі двох помічників-консультантів: Базаку Юлію Степанівну (на фото) та Тарасенко Ларису Іванівну. Юлія Базака, кажуть, є родичкою Віктора М'ялика, працювала раніше представником-помічником М'ялика у Львівському маєтку, діловодом у Банку ВТБ, товароводом у ТзОВ "Базальт", віце-президентом греко-римської боротьби у КДЮСШ ВП РАЕС (Комплексної дитячої юнацько-спортивної школи Рівненської АЕС, Вараш) тощо. А от Лариса Тарасенко, мабуть, дісталася М'ялику у "спадок" від рівненського депутата від "Свободи" Олега Осуховського (до нього вона працювала на платній основі у Олексія Фурмана ("Свобода") та у Олега Буховця (Комуністична партія України).
 
На громадських засадах помічниками-консультантами у Віктора М'ялика зареєстровані Базака Богдан Степанович та Базака Ірина Олександрівна (мабуть родичі). Окрім того, Голубенко Валентин Леонідович, Климець Микола Андрійович (засновник "ЖЕО Житло", "ЖЕО Житло-Софіївка", "ЖЕО Житло-Петропавлівка", "ЖЕО Житло-Маєток", "Комунальне підприємство "Дударків" тощо), Климець Наталія Максимівна (співзасновниця ТОВ "ЖЕО Житло"), Омельяненко Валерій Олександрович (за деякими даними: проектувальник, здійснює технагляд будівельних об'єктів), Стецюк Дмитро Валерійович (засновник і керівник ГО "Відродження і розвиток", Вараш, та ПП "Автосервіс 2203", Севастополь), Чижевський Олександр Павлович (директор державного підприємства "Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" і керівник ГО "Власна оселя").
 
Також серед помічників-консультантів на громадських засадах зазначений Янківський Роман Юрійович, засновник і керівник ТОВ "МДС-БУД", в якому до обрання народним депутатом Віктор М'ялик працював фінансовим директором. 
 
Жодного помічника-консультанта поки що нема з Рокитнівського району. Можливо тому, що рокитнівська команда Віктора М'ялика не зовсім добре спрацювала на виборах? 
 
За даними з відкритих джерел
Фото зі сторінки Юлії Базаки у фейсбуці

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода