Наразі ведуться перемовини щодо дати зустрічі у Нормандському форматі на найвищому рівні. Німеччина та Франція найближчим часом запропонують дату саміту Росії.

Про це повідомив журналістам Президент України Володимир Зеленський під час прес-марафону 10 жовтня.

Президент України підкреслив, що зустріч у Нормандському форматі необхідна для завершення війни. За його словами, для організації цих переговорів було здійснено низку кроків назустріч: відбулося розведення сил у районі Станиці Луганської, взаємне звільнення утримуваних осіб, підтверджено так звану формулу Штайнмайєра. Далі мало відбутися відведення сил у районі Золотого та Петрівського.

Щодо закону про так званий особливий статус Донбасу, Володимир Зеленський наголосив, що документ розроблятиметься у тісній співпраці з суспільством і враховуватиме "червоні лінії":

"Червоні лінії" ми готові обговорювати із журналістами, суспільством. І тільки після цього з Верховною Радою, лише після цього - голосувати", - наголосив Президент Зеленський.

Всього прес-марафон тривав 14 годин поспіль. 170 журналістів з різних видань мали змогу поставити Президенту України понад три сотні питань (із уточнюючими - близько півтисячі).

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода