Гендиректор і художній керівник хору імені Верьовки Зеновій Корінець в ексклюзивному коментарі 24 каналу прокоментував скандальний номер студії «Квартал 95» про підпал будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої.

За словами Корінця, ідея номеру належала режисерам «Кварталу». Він додав, що в якійсь мірі піддався на вмовляння і погодився на участь хору імені Верьовки у скандальному номері.

Нас запевнили, що це такий стьоб. Вони ж з усіх стібаються. З президента, політиків. Нас попросили заспівати разом з «Кварталом», - наголосив Корінець.

Він також зазначив, що хор часто працює за контрактами. За його словами, цього разу «Квартал» заплатив їм 30 тисяч гривень за виступ.

Водночас керівник хору підкреслив, що ніколи і в думках не мав наміру говорити про щось антиукраїнське. 

На уточнювальне питання журналістки, чи не боїться він якихось мітингів на концертах з приводу цього, він відповів:

Так, можливо, на жаль. 

Нагадаємо, що черговий випуск шоу «Вечірній квартал»  відзначився скандальною пародією. Комік Євген Кошовий разом із артистами національного хору імені Верьовки в пісні-пародії «Горіла хата» висміяли інцидент з підпалом будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої.

Відповідне відео оприлюднене на офіційному ютуб-каналі «Кварталу». Як зауважив перед номером Степан Казанін, цю «яскраву подію» (підпал будинку Валерії Гонтаревої у селі Гореничі під Києвом) так широко обговорювало українське суспільство, що про цю подію навіть почали складати пісні.

Сама Гонтарева вже відреагувала на цю пісню. За її словами, таке неможливо уявити в цивілізованому суспільстві. Ексочільниця НБУ не відкинула можливість замовлення конкретного номера олігархом Ігорем Коломойським, і додала, що в такому випадку він заперечуватиме свою причетність до номера. Водночас вона зауважила, що скарга до суду в цьому випадку не матиме результату.

Прокоментував скандальний номер і міністр культури Володимир Бородянський. Він попросив вибачення у Валерії Гонтаревої та заявив, що йому

соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

Також міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов написав у Фейсбуці, що «для зовнішніх інвесторів це виглядає дуже погано», оскільки більшість із них сприймають Гонтареву як видатного реформатора.

Під її керівництвом НБУ перейшов на гнучке курсоутворення й інфляційне таргетування. Це технічні терміни, що описують, яким чином НБУ сьогодні приймає рішення. Новий тип прийняття рішень дозволив, на думку експертів та інвесторів (і я згоден), забезпечити низьку інфляцію і стабільність курсу сьогодні» , - пише Милованов.

Він також зазначає, що на заході вважають, що на Гонтареву йде тиск з боку олігарха Ігоря Коломойського за націоналізацію «Приватбанку». Крім того, самого Зеленського і частину його команди вважають залежними від Коломойського та інших олігархів.

Жарти проти Гонтаревої можуть і будуть сприйматися як підтвердження зв'язків між олігархами і владою. Це може бути несправедливо, але така реальність. Тому, номер "95 кварталу" про Гонтареву прямо впливає на інвестиційний клімат в Україні і цей вплив негативний», - вважає Милованов.

А от олігарху Ігорю Коломойському виступ «Кварталу 95» дуже сподобався. Водночас реакції самих коміків у мережі поки що немає. Нагадаємо також, що нещодавно акторка Олена Кравець розповіла, що Володимир Зеленський досі вичитує жарти «Кварталу 95».

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода