До кінця місяця можна подавати документи на конкурси проєктів інститутів громадянського суспільства. Тому організації Рівненщини, що мають ідеї, повинні поквапитися, щоб мати змогу їх втілити у життя.

Нагадаємо, цьогоріч вперше три структурні підрозділи Рівненської ОДА – департамент соціального захисту населення, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, управління у справах молоді та спорту – одночасно оголосили збір пропозицій для участі в обласних конкурсах.
Термін реалізації проєктів – 2020 рік.

Фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету надаватиметься проєктам інститутів громадянського суспільства, у тому числі, діяльність яких спрямована на реалізацію молодіжної політики, вирішення соціальних питань, а також громадських об’єднань ветеранів.

Кошти затверджено у рамках виконання обласних програм, зокрема:
Програми соціального захисту населення Рівненської області на 2019 – 2025 роки;
Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки;
Програми підтримки молоді на 2016 – 2020 роки.

Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту становить 85 % від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту. ІГС, який визнаний переможцем конкурсу, бере участь у співфінансуванні проекту в розмірі не менш як 15 % необхідного обсягу фінансування.

Умови конкурсу Департаменту соцзахисту
https://bit.ly/2oaoXP2

Умови конкурсу Управління у справах молоді та спорту
https://bit.ly/2nwqDT5

Умови конкурсу Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
https://bit.ly/2ofdAFq

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода