Майже 53 млн грн податків за користування лісовими ресурсами Рівненщини поповнили місцеву скарбницю області та 18,4  млн грн надійшло до держбюджету України. Загальна сума надходжень перевищила минулорічні показники за відповідний період на 10 млн грн.

Як зазначила в.о. начальника Головного управління  ДПС у Рівненській області Надія Друзюк, рентні платежі, значна частина яких надходить до місцевої скарбниці, мають велике значення для фінансування потреб бюджетної сфери області, соціальних програм та спрямовуються на відновлення природних ресурсів. Отож представники місцевої влади мають можливість не тільки використати надходження, отримані, зокрема, від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на соціальний розвиток власних територій, але й планувати подальшу діяльність, враховуючи її стабільні надходження до бюджету.

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадали, що згідно зі ст. 256.2.1. - 256.2.4. Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування рентною платою є не тільки деревина, заготовлена в порядку рубок головного користування, але й деревина, заготовлена під час проведення заходів щодо поліпшення якісного складу лісів, з розчищення лісових ділянок, вкритих лісовою рослинністю у зв’язку з будівництвом шляхів, трубопроводів тощо.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Рівненській області.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода