У Старосільській об'єднаній територіальній громаді (ОТГ) відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ), фахівці якого надаватимуть допомогу дітям з особливими освітніми потребами. На відкриття інклюзивного центру завітали гості: начальник управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський, в.о. голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексій Берташ, начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Кибукевич, голова Старосільської ОТГ Михайло Кузьмич.

На даний час інклюзивного навчання потребують 55 діток, які проживають на території громади. Під час вітання громади з відкриттям інклюзивно-ресурсного центру посадовці зазначили: «Головна мета центру — забезпечення однакових можливостей на здобуття дошкільної та середньої освіти всім дітям. Нині є дітки з особливими освітніми потребами, й ми повинні перш за все подбати про їх якісне навчання, яке забезпечить усім дітям, незалежно від їх особливостей, нормальну освіту та дасть ще більше шансів знайти свій шлях у майбутньому".

ІРЦ знаходиться на території початкової школи Старосільського НВК. В приміщенні ІРЦ розміщено кімнати для занять з лікувальної фізкультури і клас для занять з дітьми. Наразі в ІРЦ шукають: логопеда, реабілітологів, декфектологів та практичного психолога. За інформацією Рокитнівської РДА.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода