Вчора, 20 листопада, голова районної ради Анатолій Кінчур разом з депутатами районної ради Віктором Кириловцем та Анатолієм Герасимчуком побували в комунальному закладі районної ради: опорному загальноосвітньому навчальному закладі "Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3", де виникла проблема з водопостачанням закладу. Знайшли шляхи вирішення проблеми.

Також побували в Карпилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де ознайомилися з ходом робіт по ремонту системи опалення школи та оглянули, як ідуть роботи по добудові шкільного туалету. На ремонт системи опалення були виділені кошти районної ради, але ремонт зроблений незадовільно, тому будуть вжиті відповідні заходи. На попередній сесії також були виділені кошти на заміну одного із котлів. Депутати звернули увагу на технічні недоліки водовідводу від котлів.
Проїжджаючи Карпилівку, звернули увагу на те, як жителі села Карпилівка за ініціативи депутата районної ради Володимира Брички та часткового залучення коштів жителів Кисорич та Борового ремонтують дорогу. Люди втомилися чекати, поки до них доїде автодор, і вирішили ремонтувати дорогу за власні кошти (дорога до Борового - державного значення і знаходиться на балансі Укравтодору), - інормує районна рада.

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода