В Україні можуть скасувати норму, яка дозволяла громадянам перетинати кордон з Росією за внутрішнім паспортом і свідоцтвом про народження. Це може статися 1 березня 2020 року. У такому разі їздити до Росії доведеться за закордонним паспортом.

Спрощений режим перетину кордону Росії українськими громадянами становить загрозу нацбезпеці України, розповів УНІАН директор департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев.

"У разі прийняття урядом постанови, з 1 березня 2020 року до громадян України, які перетинають кордон з РФ, застосовуватимуться положення закону (Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України) в частині паспортних документів, що дають право на виїзд за кордон", – сказав Погорельцев.

За його словами, скасувати спрощений режим потрібно ще й через те, що щороку дедалі частіше виявляють підроблені паспорти і свідоцтва про народження.

Після скасування зазначеного режиму українці, які перебувають у Росії, зможуть звернутися в Посольство України або консульські установи з клопотанням про оформлення закордонного паспорта.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода