Сьогодні, 6 грудня, з нагоди Дня Збройних Сил та Дня місцевого самоврядування в актовій залі районної ради відбулися урочистості. Голова районної ради Анатолій Кінчур та в.о. голови райдержадміністрації Олексій Берташ з нагоди свята привітали всіх причетних: представників Збройних Сил України, територіальних громад, депутатів районної ради, ветеранів органів місцевого самоврядування.

Зокрема, вітаючи присутніх посадовці зазначили:

«Становлення місцевого самоврядування - особлива сторінка в історії українського державотворення. Попри існуючі труднощі наш район має відповідний рівень економічних і соціальних показників, але все більше постає питань, над якими необхідно працювати. Сьогодні у цій залі зібралися ті, чиєю наполегливою працею, волею, енергією, професіоналізмом створюється історія місцевого самоврядування Рокитнівського району. Ви щодня в гущі людського буття, покладаючи на свої плечі важкий тягар непростого діалогу з людьми."

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, високий рівень професійності, активну участь у громадському житті району та з нагоди Дня Збройних Сил й Дня місцевого самоврядування вручено Почесні грамоти райдержадміністрації, районної ради, та цінні подарунки представникам ЗСУ та депутатам різних рівнів.
По завершенні урочистої частини святкового засідання депутати розглянули важливі питання життєдіяльності району.

За матеріалами районної ради.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода